RODO

Inspektorem Ochrony Danych jest Rafał Malujda, zastępcą Agnieszka Marciniak. Z inspektorem oraz jego zastępcą, można się skontaktować e-mailowo: iod@spnt.pl oraz telefonicznie: +48 91 85 22 093.

KLAUZULA INFORMACYJNA dla rodziców i prawnych opiekunów uczniów w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

Klauzula informacyjna dla uczniów i rodziców- proces rekrutacji

Klauzula informacyjna dla uczniów i rodziców- proces rekrutacji UKR

Klauzula informacyjna dla uczniów/ wychowanków i rodziców- po przyjęciu